Koniec walki w Pucharze Polski

Posted

W dniu 14.09.2016 r. pierwsza drużyna KS Bieżanowianki zakończyła swoją przygodę w Pucharze Polski sezonu 2016/2017. Bieżanowianka okazała się bardzo gościnnym gospodarzem spotkania odbywającego się przy ul. Lipowskiego 5 ulegając Orłowi Piaski Wielkie Kraków 0:5. Należy jednak podkreślić, iż awans do IV rundy rozgrywek „PP Kraków” jest dużym sukcesem odradzającej się drużyny. A porażka z […]

Passa trwa, oby tak dalej!

Posted

W ostatnią sobotę 10 września 2016 r. Bieżanowianka pokonała na własnym terenie Wiślan II Jaśkowice stosunkiem bramek 5:1 Bramki dal Bieżanowianki strzelali: Zalas 19′, Czyżowski 55′, Augustyn 65′, 68′ oraz Wydrych 90′. W najbliższą środę 14 września 2016 o godz. 16:30 w zawodach o Puchar Polski Kraków Bieżanowianka podejmuje u siebie Orła Piaski Wielkie Kraków Przyjdź na […]

Na Stadion!

Posted

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, przyjaciół i sympatyków Klubu na mecze pierwszej drużyny. Po uzyskanym awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, bieżący sezon w A klasie rozpoczęliśmy zwycięstwem z drużyną Wisły Czernichów 4:2, w kolejnej kolejce niestety ulegliśmy drużynie Libertowa 1:3, by w trzeciej ponownie zwyciężyć, tym razem z drużyną Nadwiślana Rusocice 2:3. W rozgrywkach Pucharu Polski […]

Bieżanów Street Workout Park

Posted

Głosuj! Na dzielnicowy projekt budżetu obywatelskiego nr 5! Bieżanów Street Workout na terenie ogólnodostępnym KS Bieżanowianka. Głosowanie do 30 czerwca! [EDIT] Przedłużono do 1 lipca!!! https://budzet.dialoguj.pl/projects/737-biezanow-street-workout-park * aby zagłosować należy posiadać konto na powyższej platformie prowadzonej przez Miejskie Forum Dialogu Wydział Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Krakowa.

Walne Zebranie

Posted

Informujemy, iż w dniu 31 marca 2016 r. o godz. 19.00 odbędzie się Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego Bieżanowianka. Zebranie odbędzie się w DK Dwór Czeczów przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 36. Zapraszamy. 31 marca 2016 r. godz 19.00 DK Dwór Czeczów ul. ks. Jerzego Popiełuszki 36, 32-898 Kraków.

Zawarcie współpracy z fundacją „Wygrajmy Siebie”

Posted

Miło Jest nam poinformować, że Klub Sportowy Bieżanowianka zawarł umowę partnerską  z fundacją ” Wygrajmy Siebie”. Wraz z naszymi nowymi Partnerami będziemy podejmować wspólne działania na rzecz aktywizowania dzieci i młodzieży w obszarze sportu i działalności prospołecznej, dbania o wzajemną promocję akcji i wydarzeń oraz prowadzenia ramię w ramię działań pozwalających wspierać młode sportowe talenty.

Wesołych Świąt!

Posted

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku Zarząd Klubu Sportowego Bieżanowianka składa wszystkim Członkom, Sympatykom oraz Mieszkańcom Bieżanowa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym,zawodowym i sportowym.

Mamy złoto!

Posted

Mamy przyjemność poinformować, iż w ostatnią  sobotę 24.10.2015 r. nasz zawodnik Dominik Krawczyk zajął 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w stylu klasycznym w kategorii 100 kg. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zaległy trening młodzieży

Posted

W dniu jutrzejszym tj. piątek 30.10.2015 r. odbędzie się pierwszy z dwóch zaległych treningów z października br. Trening odbędzie się się w ZSO nr 12 przy ul. Telimeny 9 w godz. 17:30 – 18:30. tj. hali w której chłopcy odbywają regularne treningi w sezonie zimowym.